تجهیزات صنعتی شبکه

تجهیزات صنعتی شبکه دستگاههای هستند که با توانایی و کارایی و سازگاری بالا در محیطهای صنعتی متفاوت امکان برقراری ارتباط را در شرایط و مکانهای صنعتی مختلف را فراهم میکند.
 
 
صنعت حساس‌ترین بخش ساز و کار زندگی مدرن پس از انقلاب صنعتی است. مفهوم گسترده‌ای که تمام ارکان زندگی انسان مدرن راه دستخوش تغیییر کرده و تحت تاثیر لحظه به لحظه خود دارد. اما این بخش خود متکی به زیرساختهایی است که اگر به درستی بنا نهاده و مراقبت نشود میتوانند چرخ آنرا از حرکت باز دارند.
 
تجهیزات صنعتی شبکه دستگاههای هستند که با توانایی و کارایی و سازگاری بالا در محیطهای صنعتی متفاوت امکان برقراری ارتباط را در شرایط و مکانهای صنعتی مختلف را فراهم میکند و این امکان را میدهد که بتوان به راحتی از طریق مبدلها و سایر تجهیزات با استفاده از شبکه اترنت صنعتی (Industrial Ethernet)به شبکه های صنعتی متصل شد.
 
با توجه به کاربرد وسیع تجهیزات صنعتی  شبکه در صنایع مختلف همچون صنعت حمل و نقل، صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت برق و صنعت خودروسازی و… شرکت شبکه رسام دوراندیش یکی از پیشتازان و ممتازان ارائه کالا و خدمات به صنایع مختلف می باشد. 
راه حل های اترنت صنعتی متکی به دستگاه های تخصصی طراحی شده برای مقاومت در برابر شرایط سخت محیطی در عین برآورده کردن نیازهای با عملکرد بالا و اتوماسیون هوشمند و کنترل فرآیند در محیط های تولید هستند. سوئیچ اترنت صنعتی (همچنین به عنوان سوئیچ اترنت ناهموار یا مقاوم شناخته می شود) اتصال بین دستگاه های مختلف را در محلول اترنت صنعتی فراهم می کند. چنین سوئیچی ممکن است یک سوئیچ اترنت صنعتی مدیریت شده یا یک سوئیچ اترنت غیر مدیریت شده باشد.
اغلب فناوری Power-over-Ethernet (PoE) در سیستم های اتوماسیون صنعتی به کار گرفته می شود.
 

محصولات و راه حل های شبکه صنعتی :

- Industrial Ethernet switches
- Ethernet fiber media converters
- Industrial wireless device servers
- Serial-to-Ethernet device servers
- Products integrated with serial, Lan, and WLAN (IEEE802.11)
- Port configurations equipped with fiber, SFP, Gigabit copper or 10/100MB, and PoE technologies