درباره شرکت شبکه رسام دوراندیش

شرکت شبکه رسام دوراندیش با بهره گیری از تجربه ی نزدیک به دو دهه ی موسسین و مدیران خود و همکاری با متخصصان و کارشناسان مجرب و متعهد در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات از قبیل : اتاق سرور و مراکز داده ، زیرساخت شبکه ، ارتباطات شبکه ، امنیت شبکه ، سرویسهای تحت شبکه ، تلفنهای تحت شبکه (VoIP)، آنتی ویروس و تجهیزات امنیتی و نظارتی (CCTV) فعالیت دارد .

دیر زمانیست که بر این کار مشغولیم و مفتخریم ؛ طی سالهای گذشته با سازمانها ، نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی ، موسسات مالی و اعتباری ، موسسات آموزشی ، مدارس و سایر مراکز آموزشی ، بیمارستان ها ، کلینیک ها و مراکز درمانی ، کارخانجات و شرکتها و فروشگاه های متعددی همکاری و کسب تجربه نموده ایم.

عملکرد شرکت شبکه رسام دوراندیش چگونه است ؟

1 . امکان سنجی : بررسی نیازهای مشتریان و برآورد هزینه های مقرون به صرفه.
2. مشاوره و طراحی : طراحی پروپوزال بر اساس نیازهای برآورد شده.
3. تامین تجهیزات : تامین و تجهیز سخت افزارهای مورد نیاز با کمترین هزینه.
4. نصب و راه اندازی و اجرا : شركت شبکه رسام دوراندیش با استفاده از متخصصین با تجربه، طیف كاملی از خدمات درحوزه اجرا، نصب و راه اندازی پروژه ها را ارائه می نماید .
5. پشتیبانی و نگهداری : شركت شبکه رسام دوراندیش با داشتن نیروی متخصص و فنی می تواند مدیریت و خدمات نگهداری ، نصب و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و همچنین تامین نیروهای متخصص و کارآزموده بر اساس نیاز
مشتریان با مسئولیت و سرپرستی مجموعه را بر عهده بگیرد .


اميدواريم در اين مسير بتوانيم همواره رضايت شما مشتريان عزيز را جلب نماييم.

  • اسلایدر
  • اسلایدر
  • اسلایدر
تیم ما بهترین ها رادر زمینه ی تخصصی خود ارائه می نمایدو مابر این باور هستیم که بتوانیم گام های موثری برای توسعه فناوری اطلاعات در رابطه با حوزه های مختلف شبکه برداریم. اجازه دهید راه حل ها و مهارتهای ما برای دستیابی به اهداف و مقاصد شما مفید باشد.
شرکت شبکه رسام دوراندیش دارای مجوز فعالیت از شورای عالی انفورماتیک بوده و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز میباشد.