ما درک می کنیم که شبکه رایانه ای شما یک عنصر حیاتی در تجارت شما است.
 
شرکت شبکه رسام دوراندیش ، مجموعه ای جامع از راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات را ارائه می دهد که توسط تیمی از مهندسان با بیش از 20 سال تجربه توسعه یافته است. ما درک می کنیم که شبکه رایانه ای شما یک عنصر حیاتی در تجارت شما است.در این عصر در دسترس بودن ، قابلیت اطمینان ، قابلیت گسترش و امنیت شبکه به عناصر مهم عملکرد شبکه شما تبدیل می شوند و برای ارتباط با مشتری شما ضروری هستند. با راه حل های IT ، شبکه شما به یک دارایی برجسته تجاری تبدیل می شود. یک شبکه ارتباطی طراحی شده و به درستی نگهداری شده در جهت افزایش کارایی ، افزایش بهره وری ، استرس کمتر و کاهش چشمگیر خرابیها الزامی می باشد و هدف تمام سازمانها رسیدن به این مهم می باشد.
 
عمده تفاوت اساسی در شبکه رسام دوراندیش با سایر مجموعه های همکار ، طراحی نوآورانه زیرساخت شبکه کامپیوتری و ارائه راهکار یا راه حل هایی که توسط مهندسین ما طراحی شده اند درجهت تسهیل عملکرد و بالابردن کارایی در نحوه عملکرد شبکه رایانه ای مجموعه ی شما می باشد.
 

محبوب ترین راهکارهای قابل ارائه در شرکت شبکه رسام دوراندیش

خدمات مدیریت شده زیرساخت شبکه : راه حل های شرکت شبکه رسام دوراندیش با استفاده از بهترین روش های روز ، برای ایمن نگه داشتن زیرساخت ها ، سیستم ها و سرورها ، خدمات مدیریت شده را ارائه می دهند.
 
مشاوره IT: ما برای کلیه نیازهای شبکه شما از جمله مشاوره ، اجرا ، پشتیبانی و  نگهداری  خدماتی خاص ارائه می دهیم.
 
راه حل های نظارت: با ارائه خدمات نظارت تصویری و امنیتی توسط شرکت شبکه رسام دوراندیش، شما مراقب آنچه در خانه یا محل کار خود اتفاق می افتد ، حتی در مواردی که نیستید ، می باشید.
 
راه حل های VOIP: سیم سیستم تلفن قدیمی را ببرید و با هزینه کمتری یک سرویس تلفنی قدرتمند و انعطاف پذیر دریافت کنید.
 
پشتیبان گیری: هارددیسک ها همیشهسالم نیستند. به همین دلیل تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات شرکتی شما حیاتی است. برای اطمینان از ایمنی اطلاعات، هیچ راهی بهتر از تهیه پشتیبان در دستگاه های ذخیره سازی با بهترین نرم افزارهای بکاپ گیری وجود ندارد.
 
امنیت: راهکارهای آنتی ویروس ها و فایروال های نرم افزاری ، سخت افزاری در جهت امنیت شبکه و سرورهای سازمان امری ضروری می باشد.
 
برون سپاری: انتظار دارید کسانی که با آنها همکاری می کنید بیشتر از افراد متخصص باشند. شما خواستار این هستید که  متخصصان مجموعه شما همیشه و در همه حال پاسخگوی شما باشند. این امر هنگام برون سپاری برنامه های مهم حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کسب و کار شما محقق می شود. به همین دلیل شما باید با شبکه رسام دوراندیش همراه شوید.