خدمات پشتیبانی و نگهداری مداوم از طرف ما به معنای آرامش خاطر شماست.
 
شرکت مهندسی شبکه رسام دوراندیش یک ارائه دهنده خدمات شبکه، پشتیبانی و نگهداری شبکه است که می توانید به آن اعتماد کنید.
آیا فناوری اطلاعات شرکت شما یک مزیت رقابتی برای تجارت شما ایجاد می کند؟ امروزه فناوری اطلاعات سازمانی یکی از بزرگترین مزیت های رقابت تجاری ، پیشرفت تجاری و کاتالیزور تغییر است. دیگر کسی از مدیران سطح اجرایی با IT شرکت به عنوان یکی از مراکز هزینه های عملیاتی عادی رفتار نمی کند.
مشاوران فناوری اطلاعات شرکت شبکه رسام دوراندیش می توانند مجموعه مهارتها و تجربه برتر خود ، دانش ، تخصص و آموزش را به محض نیاز برای کسب و کار خاص شما ارائه دهند. پشتیبانی فناوری اطلاعات از طریق منابع خارجی مقرون به صرفه است ، موجب صرفه جویی در حواس پرتی و سردرگمی می شود و اطمینان حاصل می کنید که شرکت شما در بهره وری فناوری اطلاعات کم ندارد ، بنابراین از حداکثر بهره وری اطمینان حاصل می کنید. وقت خود را با یک تکنسین گران قیمت و داخلی که به ندرت از آن استفاده می کنید وقت را تلف نکنید و این کار را به یک تیم پشتیبانی شبکه قوی و ماهر بسپارید.
مشاوران واحد فناوری اطلاعات خدمات سفارشی و متناسب را برای رفع تمام نیازهای شما در حوزه پشتیبانی ، نگهداری و توسعه شبکه شما  ارائه می دهند. راه حل های انعطاف پذیر ما این اطمینان را می دهد که هر یک از مشکلات IT که تجربه می کنید به صورت جداگانه و دقیق برطرف خواهد شد. ما نرم افزار شما را به روز می کنیم ، سخت افزار شما را نگهداری می کنیم و سیستم های شما را مدیریت خواهیم کرد. هنگامی که تجارت شما با نسخه های برتر نرم افزار در حال اجرا است ،کسب و کار شما بسیار سود می برد.
ما انعطاف پذیر باقی می مانیم تا بتوانید همراه ما با نوآوری ها همراه شوید.
پشتیبانی و نگهداری شبکه ما این اطمینان را می دهد که شما همیشه به بروزترین نرم افزار اعتماد می کنید و خدمات ما همیشه با نیازهای دقیق شما مطابقت دارند.فناوری به طور مداوم با سرعت بالایی در حال تغییر است. شرکت های فناوری همیشه محصولات جدیدتر ، محصولات بهتر ، محصولات سریعتر را عرضه می کنند . نه تنها مدیریت نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه ها و زیرساخت ها دشوار است ، بلکه اطمینان از نظارت و به روزرسانی مناسب آن سیستم ها بلکه بسیار دشوارتر است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که تجارت شما فقط به جدیدترین نرم افزار متکی است ، اینکه سخت افزار شما می تواند با نیازهای شما سازگار شود ، شبکه شما سازمان یافته است و ساختار شما به اندازه کافی محافظت شده است.
خدمات و پشتیبانی مداوم از طرف ما به معنای آرامش خاطر شماست.
 
 
مشاوران خبره تیم پشتیبانی شبکه ما ، هرگونه خدمات ، کاهش استرس و هزینه و افزایش بهره وری و کارایی را به شما ارائه می دهند.
تیم پشتیبانی فناوری اطلاعات با برون سپاری به ما آماده است تا تمام نیازهای IT شما در کسب و کار را برطرف کند. خدمات برون سپاری شده ما جامع است ، پشتیبانی فناوری اطلاعات ما از طریق کارشناسان  Help Desk , Admin و تکنسین ها و  نظارت و نگهداری از راه دور میباشد. ما برای کار شما اینجا هستیم ، مهم نیست که چه ساعتی است ، یا چه نیازی دارید. ما نگران خدمات IT هستیم تا شرکت شما بتواند بر روی تجارت اصلی خود تمرکز کند. اجازه دهید مشاوران برون سپاری ما نیازهای IT شما را مرتفع نمایند.
 
 

مزایای برون سپاری

** پس انداز می کنید ، یعنی دیگر نیازی به داشتن یک بخش IT دائمی و داخلی با هزینه های گزاف نیستید.
** کمک تخصصی مورد نیاز خود را دریافت می کنید. کارایی دپارتمانها را افزایش می دهید. یک تیم پشتیبانی خارجی عملکرد و کارایی سیستم شما را بهینه خواهد کرد تا شرکت شما بتواند از نیروی انسانی ماهر IT و یک سازمان موثر بهره مند شود.
** استفاده از تیم پشتیبانی فناوری اطلاعات و برون سپاری آن به شما این اطمینان را می دهد که همیشه و همه وقت شما با مشاوران خبره و حرفه ای فناوری اطلاعات کار می کنید.
 خدمات برون سپاری شرکت شبکه رسام دوراندیش شامل
1. حضور در محل بدون فوت وقت
2. تعمیر و نگهداری ، تعمیرات و تعویض دسک تاپ
3. تعمیر و نگهداری ، تعمیرات و جایگزینی سرور
4. تعمیر و نگهداری ، تعمیرات و تعویض شبکه
5. مانیتورینگ شبکه و ارائه گزارشات
6. خدمت رسانی از راه دور (Remote)
7. پشتیبان گیری از ایستگاه کاری
8. تقویت و بهینه سازی امنیت
9. پاک کردن آسیب پذیری ها 
10. مستند سازی و تهیه نقشه
11. بروز رسانی سخت افزارها
12. بروز رسانی نرم افزارها
13. ایمن سازی نرم افزارها
14. ایمن سازی سخت افزار
15.پشتیبان گیری از سرور
16. پیکربندی فایروال ها
17. مدیریت فایروال ها
18. بهینه سازی شبکه
19. نظارت بر شبکه
20. مشاوره رایگان
 
ما دوست داریم با شما ملاقات کنیم و درمورد اینکه شبکه و زیرساخت شبکه سازمان شما چگونه کار می کند و چه نیازهایی دارد، بحث کنیم. برای درخواست مشاوره رایگان ما تماس بگیرید.