محصولات و تامین تجهیزات

به قطعیت می توان گفت تقریباً تمام محصولات شبکه در انجام فعالیت یکپارچه در یک شرکت ضروری هستند.
 
 
به دلیل ارتباط متقابل دستگاه های هوشمند و ظهور اینترنت اشیا(LOT) ، به ندرت پیشمی آید که نیازیک مصرف کننده فقط با استفاده از یک رایانه کامل شود. به همین دلیل  بعد از پیدایش مرکز داده مدرن که به مرور زمان به یک مرکز شبکه چند لایه تبدیل شده است که برای اجرای موفقیت آمیز اکثر وظایف این دیتا سنتر موظف هستیم  تجهیزات مختلف مرکز داده را به سرعت تهیه و در اختیار واحد it  مجموعه قراردهیم . از سرورهای متصل و رابط های برنامه های کاربردی (API) گرفته تا پروتکل های وب و ماشین های مجازی ، تقریباً تمام محصولات شبکه در انجام یک فعالیت یکپارچه در یک شرکت ضروری هستند.
 
اما چگونه می توان تعادل مناسبی بین دسترسی به داده ها ، امنیت اطلاعات و داشتن تجهیزات و دستگاههای تحت شبکه در سازمان خود برقرار کرد؟ و چگونه می توانید با پیشرفتهای فنی که به طور مداوم در حال تغییر و بروزرسانی هستند نحوه استفاده ما از رایانه و دستگاهها را بهبود بخشید ؟ به اصطلاح چگونه تفاوت بین درست هزینه کردن و خرید سیاه (اشتباه) که ناشی از کمبود اطلاعات در فرآیند خرید محصولات شبکه است را دریابیم ؟ با ما همراه باشید.
در پاسخ به همه ی این سوالها  که ممکن است برای هر مدیری پیش بیاید می توان گفت : بکارگیری از دانش یک مشاور یا شرکتهایی که خدمات مشاوره IT ارائه میدهند نه تنها در ایجاد یک شبکه قدرتمند بلکه در تهیه محصولات و خدمات شبکه ای می تواند بیشترین کمک  را به تجارت شما بکند. 
 
 منابع فناوری اطلاعات به یک سرمایه گذاری مداوم از زمان ، تلاش و منابع مالی حرفه ای نیاز دارند تا عملکرد قابل قبولی در چرخه عمر محصول داشته باشند. شبکه رسام دوراندیش چارچوبی را برای مدیریت موثر دارایی های IT فراهم می کند.
 
 در بازار تجهیزات شبکه ، هزینه های تامین ونگهداری تجهیزات شبکه قسمت عمده ای از هزینه کلی واحد فناوری اطلاعات  سازمان ها را در یک سال تشکیل می دهند. بنابراین ، ما به خریداران توصیه می کنیم که محصولات و خدماتی را در زمینه itاز سرویس دهندگانی تهیه کنند که بهترین سرویس دهی و پشتیبانی را از تجهیزات شبکه ارائه می دهند.
 
اگر در سازمان خود به ساخت یک سیستم کامل از  شبکه نیاز دارید و یا اینکه قصد دارید فقط یکی از محصولات خاص را به شبکه خود اضافه کنید، متخصصان IT ما می توانند به شما کمک کنند. علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه به شما خدمات مشاوره جهت خرید بهترین و کارآمدترین سخت افزار ارائه می گردد ، ما همچنین انواع کاملی از خدمات مدیریت زیرساخت را ارائه می دهیم که می تواند به شما در نصب ، پیاده سازی و نظارت بر اجزا یا کل شبکه  سازمان یا ارگان شما کمک کند. خدمات خرید سخت افزار ما شامل سرورها ، تجهیزات ذخیره سازی ، تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه ، تجهیزات امنیتی و آنتی ویروس ،  دوربین مداربسته و موارد دیگر است.

اگر می خواهید در مورد خدمات تهیه سخت افزار و تجهیزات تحت شبکه اطلاعات بیشتری کسب کنید و از چگونگی کمک این سرویس به تجارت شما مطلع شوید ، با شرکت شبکه رسام دوراندیش تماس بگیرید.