تامین کالا و تجهیزات

یکی از مهمترین فاکتورهای تامین کالا و تجهیزات تحت شبکه انتخاب و شناخت صحیح مشخصات کالا و تجهیزات شبکه وزیرساخت شبکه و نیازهای سازمان از سمت کارشناسان فناوری اطلاعات می باشد.
شرکت شبکه رسام دوراندیش به منظور ، تکمیل فرآیند خدماتی خود و ایجاد اعتماد برای سازمانها ، ارگانها و خریداران محترم اقدام به تامین و تجهیز سخت افزارهای مورد نیاز و خدمات پس از فروش به مشتریان را نموده است. تا بر این اساس حس نیت خود را جهت پایدار بودن خدمات در سطوح مختلف را اعلام نماید.
این شرکت در راستای ارزش‌های مشتری مداری و با اتکا به متخصصین با تجربه خود، تجهیزات شبکه در دو سطح اکتیو و پسیو، با کیفیت اصیل را برای مشتریان خود تأمین می‌کند و می‌کوشد که شرکت‎های طرف قرارداد ، از بالاترین سطح رضایت از تجهیزات و خدمات شبکه شرکت این مجموعه برخوردار باشند.
 
شرکت شبکه رسام دوراندیش  به طور تخصصی فعالیت خود را بر فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات  اچ پی ، سیسکو، هایک ویژن ، موگزا ، راکاس ، کسپرسکی ، میکروتیک و ... ، متمرکز نمود به طوریکه در حال حاضر بخش بزرگی از سبد محصولات این  برند ها و تجهیزات شبکه را تحت پوشش خدمات خود دارد.
طراحی و پیاده سازی شبکه و  زیر ساخت شبکه های رایانه ای, تأمین تجهیزات و  دستگاه ها و تجهیزات تحت شبکه ، ماشین های اداری , بهینه سازی و تأمین تجهیزات امنیت شبکه ، انتی ویروسها ، تجهیزات و دستگاههای دوربین مداربسته و قطعات رایانه ای و ... فارغ از هرگونه برندی و مارکی از جمله مواردی است که شرکت شبکه رسام دوراندیش به آن مفتخر است .
 

تامین تجهیزات شامل 2 بخش می شود :

تجهیزات پسیو شبکه :
. رک و متعلقات
. کابل کشی و متعلقات
. تجهیزات زیر ساخت شبکه 
. تجهیزات دوربین مداربسته
. تجهیزات ارتباطات شبکه (مرزی و برون مرزی)
 
تجهیزات اکتیو شبکه :
. روتر
. سوییچ
. فایروال سخت افزاری
. دستگاههای خیره ساز
. تجهیزات تلفنهای تحت شبکه
. تجهیزات اتاق سرور و مراکز داده